Tajemnicza śmierć nauczyciela ze szkoły w Paszynie. Zaginął w dniu zakończenia roku szkolnego

i

Autor: Shutterstock, KMP Nowy Sącz Tajemnicza śmierć nauczyciela ze szkoły w Paszynie. Zaginął w dniu zakończenia roku szkolnego

Tajemnicza śmierć nauczyciela ze szkoły w Paszynie. Zaginął w dniu zakończenia roku szkolnego

2022-07-04 12:58

Nie żyje Marek G., nauczyciel języka angielskiego ze szkoły podstawowej w Paszynie, który był poszukiwany przez policję. 45-latek zaginął 24 czerwca, czyli w dniu zakończenia roku szkolnego. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w tej tragedii, jednak - ze względu na dobro rodziny zmarłego - nie ujawniają szczegółowych okoliczności śmierci nauczyciela.

Tajemnicza śmierć nauczyciela ze szkoły w Paszynie. Zaginął w dniu zakończenia roku szkolnego

Zakończyły się poszukiwania Marka G., nauczyciela języka angielskiego ze szkoły w Paszynie (powiat nowosądecki), który zaginął 24 czerwca, czyli w dniu zakończenia roku szkolnego. Mężczyzna miał 45 lat i mieszkał w Nowym Sączu, a w jego poszukiwania była zaangażowana społeczność szkoły, w której pracował oraz wielu mieszkańców Sądecczyzny, którzy udostępniali w mediach społecznościowych informację o zaginięciu lubianego przez uczniów belfra.

Kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu potwierdziła nam, że akcja poszukiwawcza zakończyła się ujawnieniem zwłok mężczyzny, jednak śledczy - ze względu na dobro rodziny zmarłego - nie ujawniają szczegółów sprawy.

PRZECZYTAJ: Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez maszynę. Ratownicy nie mieli szans [ZDJĘCIA]

Marek G. nie żyje. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich

Policja nie zdradza, gdzie odnaleziono ciało Marka G., ani jaka była przyczyna jego zgonu. Policyjne postępowanie w sprawie śmierci nauczyciela języka angielskiego ze szkoły w Paszynie ciągle jest w toku. Nam udało się dowiedzieć, że śledczy wstępnie wykluczyli, by 45-latek zginął wskutek działania innych osób.

ZOBACZ: Jadowniki Mokre: Tragiczny finał kąpieli w stawie. Wyłowili zwłoki mężczyzny

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej

Co kieruje umysłem mordercy? Posłuchaj historii najsłynniejszych zbrodniarzy świata.

Listen to "Pedro Lopez - Potwór z Andów cz.1" on Spreaker.