Tarnów. Darmowe bilety na mecz z Łomża Vive Kielce. Jest jeden warunek

2021-11-19 12:21
Arena Jaskółka Tarnów
Autor: Tomasz Piszczek Arena Jaskółka Tarnów

Tarnowscy piłkarze ręczni wracają do Areny "Jaskółka" i już w pierwszym meczu po powrocie podejmą mistrza Polski - Łomża Vive Kielce. Najlepsza drużyna w kraju pod górę św. Marcina przyjedzie tuż po pokonaniu Barcelony. Fani szczypiorniaka mają ogromną szansę obejrzenia hitowego starcia za darmo. Aby otrzymać bezpłatny bilet na mecz, trzeba spełnić tylko jeden warunek.

Darmowe bilety na mecz z Łomża Vive Kielce. Co trzeba zrobić?

Fanom piłki ręcznej nie trzeba przedstawiać drużyny Łomża Vive Kielce. Dość powiedzieć, że aktualny mistrz Polski i zespół, który zdominował krajowe rozgrywki w ostatnich latach, wczoraj (18 listopada) ograł na wyjeździe słynną Barcelonę. Opromienieni tym zwycięstwem podopieczni Tałanta Dujszebajewa w sobotę (20 listopada) zjawią się pod górą św. Marcina, aby rozegrać mecz przeciwko Grupie Azoty Unii Tarnów. Dla miejscowych zawodników będzie to pierwszy mecz w Arenie "Jaskółka" po przerwie spowodowanej perypetiami związanymi z pandemią koronawirusa. Kibice mogą otrzymać darmowe bilety na to wydarzenie! Trzeba spełnić tylko jeden warunek, a mianowicie wziąć udział w specjalnej akcji szczepień przeciwko koronawirusowi. Można to zrobić dzisiaj (19 listopada) w Mościckim Centrum Medycznym do godz. 18.00 lub jutro w Arenie "Jaskółka" w godz. 15.00-19.00.

Rejestracji na szczepienia można dokonać na kilka sposobów: poprzez e-rejestrację na pacjent.gov.pl, dzwoniąc na infolinię Narodowego Programu Szczepień (tel. 989) lub kontaktując się bezpośrednio z Mościckim Centrum Medycznym (tel. 14 688-05-07; e-mail: szczepienia@mcm.net.pl). Początek meczu Grupa Azoty Unia Tarnów - Łomża Vive Kielce w sobotę (20 listopada) o godz. 17.00.

PRZECZYTAJ: Podopieczni domu dziecka w Bochni rapują o swoim życiu. Nagrali teledysk. Musisz to zobaczyć!

ZOBACZ: Dwa luksusowe samochody odnalezione w powiecie tarnowskim. Zostały skradzione w Anglii

Sonda
Czy zaszczepiłeś się już przeciwo Covid-19?
Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!