Tarnów. Niezwykła prośba śp. Agnieszki Pacochy. Nie chciała kwiatów na swoim pogrzebie

i

Autor: Adrian Teliszewski Zgodnie z wolą śp. Agnieszki pieniądze zamiast na kwiaty mają trafić na leczenie osób chorych na raka

Tarnów. Niezwykła prośba śp. Agnieszki Pacochy. Nie chciała kwiatów na swoim pogrzebie

2020-06-30 10:39

Choć sama toczyła straszną walkę ze złośliwym nowotworem śp. Agnieszka Pacocha do końca nie zapominała o innych. Zgodnie z jej wolą uczestnicy jutrzejszego (1 lipca) pogrzebu są proszeni o nieprzynoszenie kwiatów na uroczystość, lecz o wsparcie osób dotkniętych chorobą onkologiczną za pomocą portalu Siepomaga.pl. Pochówek odbędzie się na cmentarzu w Tarnowie-Klikowej.

Agnieszka Pacocha zmarła 28 czerwca, po trzyletniej, wyniszczającej walce ze złośliwym rakiem płuca, który dał przerzuty do mózgu i kości. Miała 43 lata, pozostawiła męża i dwóch synów.

Pogrzeb tarnowianki odbędzie się w środę, 1 lipca na cmentarzu komunalnym w Tarnowie-Klikowej. O godz. 13.30 rozpocznie się różaniec, a o godz. 14.00 Msza św. pogrzebowa. Bezpośrednio po niej nastąpi pochówek.

Zgodnie z wolą śp. Agnieszki żałobnicy są proszeni o nieprzynoszenie kwiatów na uroczystość. W zamian mogą wspomóc leczenie osób chorych onkologiczne za pomocą portalu Siepomaga.pl.

Agnieszka Pacocha

i

Autor: Adrian Teliszewski Pogrzeb zmarłej na raka tarnowianki odbędzie się w środę, 1 lipca na cmentarzu w Klikowej

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Powołanie, które niesie miłość