Tarnów. Ostatnie pożegnanie Karoliny Bojarskiej. Grobowiec utonął w kwiatach [ZDJĘCIA]

2020-06-27 22:06 AT

W sobotę (27 czerwca) bliscy i przyjaciele pożegnali Karolinę Bojarską, 28-letnią tarnowiankę, która przegrała heroiczną walkę z nowotworem. Mimo upalnej, burzowej pogody na cmentarzu w Tarnowie-Krzyżu zjawiło się mnóstwo osób, chcących towarzyszyć młodej wojowniczce w ostatniej drodze. Rodzinny grobowiec, w którym ją pochowano utonął w kwiatach przyniesionych przez żałobników.

Karolina Bojarska zmarła we wtorek, 23 czerwca mając 28 lat. Od sierpnia 2019 roku toczyła heroiczną walkę z rakiem, tym trudniejszą że lekarze nie potrafili zdiagnozować źródła choroby. Młoda kobieta pasjonowała się sportem, stąd nowotwór wykluczający prowadzenie dotychczasowego stylu życia był dla niej jeszcze bardziej bolesny. Pogrzeb śp. Karoliny odbył się w sobotę, 27 czerwca na cmentarzu w Tarnowie-Krzyżu.

Tarnowianka znajdowała czas na grę w siatkówkę, taniec, jazdę na nartach, górskie wycieczki, czy jazdę na desce surfingowej. Swoje pasje dzieliła z wieloma przyjaciółmi, którzy pożegnali ją we wzruszających wpisach zamieszczonych w mediach społecznościowych.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express.

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Radości

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.