Tarnów. Siatkarki ZAKAŻONE koronawirusem! "Niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie"

Tarnów. Siatkarki ZAKAŻONE koronawirusem! Niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie
Autor: shameersrk/cc0/pixabay Pozostałe zawodniczki i członkowie sztabu szkoleniowego czekają na wyniki swoich badań.

Kilka siatkarek zespołu Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów jest zakażonych koronawirusem - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych klub. Na tym może się jednak nie skończyć, ponieważ nie wszystkie zawodniczki i członkowie sztabu szkoleniowego otrzymali już wyniki swoich badań. - Niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie - czytamy w komunikacie klubu.

Klub Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów poinformował dzisiaj (29 października) o potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem wśród kilku siatkarek. Na tym może się jednak nie skończyć, ponieważ nie wszystkie zawodniczki otrzymały już wyniki swoich badań. W podobnej sytuacji są członkowie sztabu szkoleniowego. - Sytuacja jest dynamiczna i czekamy na kolejne wyniki badań, niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie - przyznają przedstawiciele klubu. Efektem wykrycia zakażeń jest zawieszenie wszelkie działalności sportowej. Siatkarki do odwołania nie będą więc ani trenować, ani rozgrywać meczów ligowych.

- Szanowni Państwo! Drodzy Kibice! Niestety u kilku naszych zawodniczek wykryto zakażenie wirusem Covid 19 ! Sytuacja jest dynamiczna i czekamy na kolejne wyniki badań, niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie. Trzymajcie kciuki za nasze zawodniczki i sztab szkoleniowy. Obecnie zawieszamy wszelkiego typu aktywność sportową, kolejne działania podejmowane będą na bieżąco. Bądźcie ZDROWI! - czytamy na profili FB klubu Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów.

Strajk Kobiet w Tarnowie: nie jesteśmy bandą chuliganów