TRAGEDIA na stoku w Krynicy-Zdroju. Nie żyje jeden z narciarzy, drugi trafił do szpitala

TRAGEDIA na stoku w Krynicy-Zdroju. Nie żyje jeden z narciarzy, drugi trafił do szpitala
Autor: Josef Pichler/cc0/pixabay Na stoku zderzyli się dwaj narciarze. Jeden z nich zmarł mimo prób reanimacji.

Dzisiaj (23 lutego) na stoku w Krynicy-Zdroju doszło do tragedii. Podczas zjazdu zderzyli się dwaj narciarze. Niestety obrażenia jednego z nich okazały się śmiertelne. Drugi został przetransportowany do szpitala, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku. Obecnie nie jest jeszcze znana jego przyczyna.

Śmiertelny wypadek na stoku w Krynicy-Zdroju

Jak potwierdziła nam podkom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu dzisiaj (23 lutego) około godz. 9.45 na stoku narciarskim w Krynicy-Zdroju doszło do wypadku z udziałem dwóch narciarzy, którzy podczas zjazdu zderzyli się ze sobą. Niestety obrażenia poniesione przez jednego z nich okazały się śmiertelne. Narciarz zmarł mimo prób reanimacji. Drugi z uczestników wypadku trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

PRZECZYTAJ: Pijana kobieta jechała zygzakiem po Woli Rzędzińskiej. Zatrzymał ją policjant po służbie

Policja nie zdradza wieku zmarłego narciarza, ani tego, czy osoby biorące udział w wypadku były ze sobą związane. Trwa wyjaśnianie okoliczności dramatu. Zajmują się tym policjanci pod nadzorem prokuratury. Przyczynę tragedii pomoże również ustalić biegły z zakresu bezpieczeństwa.

ZOBACZ: Przewodnik po cerkwi św. Jakuba w Powroźniku UDERZONY przez turystę. ZADZIWIAJĄCY powód

Aleksander Doba nie żyje