Tragiczny koniec poszukiwań 51-latka. Zwłoki leżały niedaleko domu

i

Autor: OSP Czerniec W poszukiwania 51-letniego mężczyzny byli zaangażowani strażacy z Czerńca, Zagorzyna, Zabrzeży, Zarzecza i Nowego Sącza, a także policjanci i goprowcy.

Tragiczny koniec poszukiwań 51-latka. Zwłoki leżały niedaleko domu

2022-01-31 11:07

Tragiczny finał miały poszukiwania 51-letniego mieszkańca Zabrzeży (gmina Łącko). Wczoraj (30 stycznia) odnaleziono jego zwłoki, które znajdowały się niedaleko domostwa mężczyzny. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu, które wskaże przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 51-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Tragiczny koniec poszukiwań 51-latka. Zwłoki leżały niedaleko domu

Szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza 51-letniego mieszkańca Zabrzeży (gmina Łącko), w której brali udział między innymi strażacy z Czerńca, Zagorzyna, Zarzecza, Zabrzeży i Nowego Sącza, a także policjanci oraz ratownicy z GOPR Krynica-Zdrój i GOPR Podhale, niestety zakończyła się odnalezieniem zwłok. Jak potwierdziła nam Aneta Izworska z KMP Nowy Sącz, zwłoki poszukiwanego odnaleziono w niedzielę (30 stycznia). Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu, które określi przyczynę zgonu. Zwłoki znajdowały się w pobliżu domostwa mężczyzny. Wstępnie wykluczono, by jego śmierć wynikała z działania osób trzecich. 51-latek zaginął w czwartek (27 stycznia). Tego dnia wieczorem wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Zaginięcie zgłosili bliscy mężczyzny, którzy byli zaniepokojeni brakiem jakiekolwiek kontaktu z jego strony. Poniżej zdjęcia z akcji poszukiwawczej 51-letniego mężczyzny.

PRZECZYTAJ: Nowy Sącz. Nerwowe zachowanie przyciągnęło wzrok policjantów. W aucie znaleźli psychotropy

ZOBACZ: Wichury w Małopolsce. Uszkodzony dach kościoła. Kilkaset interwencji strażaków [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Śnieżyca trasa Zakopane

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki