W takich warunkach pędził po mieście na złamanie karku. Nawet policjanci byli w szoku

i

Autor: Policja Nowy Sącz 25-letni kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

W takich warunkach pędził po mieście na złamanie karku. Nawet policjanci byli w szoku

2023-11-14 9:40

Na drogach w Małopolsce panują kiepskie, typowo jesienne warunki, tymczasem nie wszyscy kierowcy potrafią się do nich dostosować. Na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu został zatrzymany 25-letni kierowca, który w gęstej mgle pędził po mieście z prędkością 122 km/h. Młody mieszkaniec powiatu brzeskiego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Nowy Sącz. W gęstej mgle pędził po mieście 122 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Listopad w naszym kraju nie jest najkorzystniejszym miesiącem dla kierowców. Na jezdniach przeważnie jest ślisko, a widoczność ograniczają szybko zapadające ciemności oraz mgły. Z kiepskich warunków atmosferycznych nic sobie nie robił 25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego, który w gęstej mgle pędził po mieście z prędkością znacznie większą niż dozwolona w tamtym miejscu. W terenie zabudowanym rozpędził swoją skodę do 122 km/h. Młody mężczyzna został zatrzymany przez grupę Speed.

Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na 25-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego mandat w wysokości 2,5 tys. złotych i 15 punktów karnych. Zatrzymali również mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź, czy rozpoznajesz te znaki drogowe [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Na ile grup dzielą się znaki drogowe?
Nowy Sącz. W takich warunkach pędził po mieście na złamanie karku. Nawet policjanci byli w szoku