Wielka Sobota 2021. Gdzie zrobimy zakupy w Wielką Sobotę? Do której są otwarte sklepy w Tarnowie?

2021-04-02 13:19
Wielka Sobota 2021. Gdzie zrobimy zakupy w Wielką Sobotę? Do której są otwarte sklepy w Tarnowie?
Autor: mohamed_hassan/cc0/pixabay Wielka Sobota 2021. Gdzie zrobimy zakupy w Wielką Sobotę? Do której są otwarte sklepy w Tarnowie?

Wielka Sobota nie jest dniem świątecznym, dlatego tego dnia sklepy mogą być otwarte. Nie oznacza to jednak, że zakupy zrobimy bez żadnych ograniczeń. Zgodnie z przepisami w Wielką Sobotę sklepy mogą być otwarte do godz. 14.00. Większość sieci handlowych obsługę klientów zakończy jeszcze wcześniej. Sprawdź, do której w Wielką Sobotę będą otwarte sklepy w Tarnowie.

Wielka Sobota. Do której zrobimy zakupy w Tarnowie?

W szale świątecznych przygotowań łatwo o czymś zapomnieć. Oczywiście na zakupy najlepiej wybrać się jeszcze w Wielki Piątek (2 kwietnia) zwłaszcza, że sklepy wydłużają czas swojej pracy, jednak spóźnialscy mają szansę zaopatrzyć się w niezbędne produkty jeszcze w Wielką Sobotę (3 kwietnia). Nie jest to dzień świąteczny, w związku z czym handel może się tego dnia odbywać, jednak klienci muszą liczyć się z ograniczeniami. Zgodnie z przepisami w Wielką Sobotę sklepy muszą być zamknięte już o godz. 14.00. To oznacza, że obsługa klientów będzie prowadzona jeszcze krócej, ponieważ pracownicy przed zamknięciem sklepu muszą między innymi rozliczyć kasę i posprzątać obiekt. Większość sklepów obsługę klientów zakończy więc o godz. 13.00. O pół godziny dłużej handel będzie prowadzony w placówkach sieci Biedronka.

PRZECZYTAJ: Koronawirus, 2 kwietnia 2021. Ile jest zakażeń w Wielki Piątek? [Raport Ministerstwa Zdrowia z 2 kwietnia woj. małopolskie]

Godziny otwarcia sklepów najpopularniejszych w Tarnowie sieci handlowych w Wielką Sobotę (03.04.2021 rok):

  • Biedronka: sklepy otwarte do godz. 13.30
  • Lidl: sklepy otwarte do godz. 13.00
  • Auchan sklepy otwarte do godz. 13.00
  • Kaufland: sklepy otwarte do godz. 13.00
  • TESCO: sklepy otwarte do godz. 13.00
  • Żabka: godziny otwarcia zależą od decyzji właścicieli poszczególnych sklepów

ZOBACZ: Zakliczyn. 16. rocznica śmierci Jana Pawła II. Radni bronią dobrego imienia papieża

Seniorka pobiła pirata drogowego KULĄ i torebką! To WIDEO to hit internetu. Facet zebrał straszny łomot