Wpadł w szał, bo nie wpuścili go z psem do jadłodajni. Skandaliczne zachowanie wulgarnego klienta

i

Autor: kalhh/cc0/pixabay Mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej obraził Tunezyjczyków i Polkę pochodzenia algierskiego, bo nie został wpuszczony z psem do lokalu gastronomicznego.

Kazał cudzoziemcom wracać do swojego kraju

Wpadł w szał, bo nie wpuścili go z psem do jadłodajni. Skandaliczne zachowanie wulgarnego klienta

2022-09-15 10:14

Zaczął obrażać cudzoziemców, bo nie chcieli go wpuścić z psem do lokalu gastronomicznego. Jak podaje Radio Kraków, mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a za znieważenie na tle narodowościowym grozi mu kara do 3 lat więzienia. Ofiarami skandalicznego zachowania mężczyzny padli Tunezyjczycy oraz Polka pochodzenia algierskiego.

Kazał Tunezyjczykom wracać do ich kraju, bo nie chcieli go wpuścić z psem do lokalu gastronomicznego

Mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej odpowie przed sądem za swoje skandaliczne zachowanie w jednym z punktów gastronomicznych. Jak informuje Radio Kraków, w grudniu zeszłego roku klient chciał wejść do lokalu z psem, a gdy spotkał się z odmową, zaczął zachowywać się wulgarnie. Ofiarami jego słownej agresji padli Tunezyjczycy oraz Polka pochodzenia algierskiego. Pokrzywdzeni usłyszeli od agresora, że mają wracać do swojego kraju. Wulgarne zachowanie może uszłoby mu płazem, gdyby nie posunął się do kolejnego, godnego pożałowania czynu. W akcie zemsty awanturnik wybił szybę w witrynie lokalu. Dopiero wówczas sprawa została zgłoszona policji

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Policja przerwała libację w domku letniskowym. Biesiadników zdradził huk tłuczonego szkła

GRÓB KATARZYNY Z. ZAMORDOWANEJ I OSKÓROWANEJ STUDENTKI RELIGIOZNAWSTWA.

Jaka kara grozi za znieważenie na tle narodowościowym?

Po ustaleniu personaliów mężczyzny, postawiono mu zarzut kierowania gróźb i znieważenia na tle narodowościowym. Mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej nie przyznał się do winy, ale przeprosił pracowników lokalu gastronomicznego za swoje zachowanie. Sprawą zajmie się sąd w Tarnowie. Awanturnikowi grozi kara do 3 lat więzienia.

Sonda
Czy uważasz, że rasizm stanowi w Polsce poważny problem?