Wypadek w Bieśniku. Nie żyje motocyklista, który zderzył się z samochodem osobowym

2020-08-10 12:06 Adrian Teliszewski
Karetka pogotowia, ambulans
Autor: Karol Szadkowski

Trwa czarna seria na drogach powiatu tarnowskiego. W niedzielę (9 sierpnia) w Bieśniku (gm. Zakliczyn) zginął motocyklista, który zderzył się z samochodem. Autem poruszały się dwie osoby. Jedna z nich odniosła obrażenia niezagrażające życiu. Przyczyny wypadku ustali postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (9 sierpnia) około godz. 11.30 w Bieśniku (gm. Zakliczyn). Jak informuje radio RDN, 41-letni motocyklista zderzył się z samochodem, którym poruszały się dwie osoby. Niestety efektem wypadku była śmierć kierowcy jednośladu. Lekkie obrażenia odniósł pasażer osobówki. Na miejscu zjawił się prokurator, pod nadzorem którego będzie się toczyło postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tragedii.

To kolejna ofiara śmiertelna na drogach Tarnowa i powiatu tarnowskiego podczas tegorocznych wakacji. Czarna seria zaczęła się w Wojniczu, gdzie zginął rowerzysta potrącony przez samochód, dzień później w Wietrzychowicach doszło do jeszcze bardziej tragicznego zdarzenia. Dwóch pasażerów osobówki zginęło po uderzeniu w tył kombajnu. Z kolei 1 sierpnia w Tarnowie mężczyzna jadący rowerem po kolizji z miejskim autobusem upadł tak nieszczęśliwie, że uderzył głową w krawężnik ponosząc śmierć na miejscu.

Policja odpowiada na oskarżenia. Protest LGBT oczami mundurowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.