Wypadek w Wietrzychowicach. Dwie osoby nie żyją po zderzeniu samochodu z kombajnem [ZDJĘCIA]

2020-07-31 8:14
Wypadek w Wietrzychowicach. Dwie osoby nie żyją po zderzeniu osobówki z kombajnem
Autor: Greg Larcombe/cc0/pixabay Wypadek w Wietrzychowicach. Dwie osoby nie żyją po zderzeniu osobówki z kombajnem

Kolejny tragiczny dzień na drogach powiatu tarnowskiego. W środę w Wojniczu zginął rowerzysta potrącony przez samochód, a w czwartek wieczorem śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące samochodem osobowym, który z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wjechał w tył kombajnu. Trwa ustalanie okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. Na razie wiadomo, że kierujący maszyną rolniczą był trzeźwy.

W środę, 29 lipca miał miejsce pierwszy podczas tegorocznych wakacji wypadek ze skutkiem śmiertelnym na terenie garnizonu tarnowskiego, a ledwie dzień później doszło do jeszcze bardziej tragicznego zdarzenia. W Wietrzychowicach samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w tył kombajnu. Skutkiem tego zdarzenia była śmierć obu pasażerów osobówki w wieku 53 i 33 lat, zamieszkujących powiat tarnowski. 

Tarnowska policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności wypadku. Jak potwierdził nam asp. szt. Paweł Klimek, rzecznik KMP w Tarnowie kierowca kombajnu był trzeźwy. Ciała obu ofiar zostały zabezpieczone i zostaną poddane badaniu sekcyjnemu.

Groza w Nowym Dworze Mazowieckim. Córka strażnika pobiła koleżankę.