Wypadek w Czermnej

Zderzenie osobówki z motocyklem. 81-letni kierowca trafił do szpitala

2022-08-09 14:17

81-letni kierowca osobówki trafił do szpitala po zderzeniu z motocyklistą, do którego doszło w w niedzielny wieczór (7 sierpnia) w Czermnej (powiat tarnowski). W zdarzeniu ucierpiał również mężczyzna kierujący jednośladem oraz jego pasażerka, ich obrażenia okazały się jednak powierzchowne. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności kraksy.

Wypadek w Czermnej. 81-latek trafił do szpitala po zderzeniu z motocyklem

W niedzielny wieczór (7 sierpnia) w Czermnej (powiat tarnowskiosobowe renault, prowadzone przez 81-letniego mężczyznę zderzyło się z motocyklem. Do zdarzenia doszło na łuku drogi, a jednośladem poruszała się dwójka podróżnych: 53-letni kierowca oraz o rok młodsza pasażerka. Po zderzeniu osobówka zjechała do rowu melioracyjnego i uderzyła w betonowy przepust. 81-latek z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu został przetransportowany do szpitala. Do lecznicy trafiły również osoby jadące motocyklem, jednak ich obrażenia okazały się powierzchowne i mogły one szybko opuścić placówkę medyczną. 

Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze tarnowskiej komendy policji. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi w momencie zdarzenia. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Nie żyje 37-letni motocyklista. Uderzył w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową i betonową konstrukcję

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. 15-letni syn zatrzymany przez policje!