Tragiczny wypadek koło Włocławka. Nie żyje motocyklista

i

Autor: KMP we Włocławku 20-letni motocyklista huknął w koparkę. Nie miał żadnych szans. Drogowy horror koło Włocławka

Koszmarny wypadek

20-letni motocyklista huknął w koparkę. Nie miał żadnych szans. Drogowy horror koło Włocławka

2022-06-30 12:49

Koszmarny wypadek w miejscowości Pasieka koło Włocławka. Do tragedii doszło w minioną środę (29.06.2022) w godzinach wieczornych. - W wyniku czołowego zderzenia motocykla z koparko-ładowarką zginął 20-letni kierujący jednośladem - podaje sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z biura prasowego KMP we Włocławku. Na jaw wyszło, że młody mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania takim pojazdem.

Koszmarny wypadek koło Włocławka. Policjanci z biura prasowego KMP informują nas, że w środę (29.06.2022) około godziny 17:30 dyżurny włocławskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze gminnej w miejscowości Pasieka. - Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z dziedziny wypadków drogowych wynika, że na łuku drogi podczas wymijania się motocykla z koparko-ładowarki doszło do zderzenia. 20-letni motocyklista z gminy Izbica Kujawska poniósł śmierć na miejscu - przekazuje sierż. szt. Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP we Włocławku.

Czytaj też: Koszmarny finał poszukiwań 15-letniego Patryka. Ciało wyłowione z Wisły

Tragiczny wypadek w Pasiece koło Włocławka. 20-latek nie miał uprawnień

Sierżant sztabowy Tomasz Tomaszewski dodaje, że z poczynionych ustaleń wynika, iż mężczyzna nie posiadał wymaganej kategorii prawa jazdy. Policjanci sprawdzili trzeźwość 36-letniego kierującego koparko-ładowarką. Na pewno nie jechał on po pijaku.

- Na czas wykonywanych czynności zadecydowano o zamknięciu drogi. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie - podsumowuje sierż. szt. Tomaszewski.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Policja apeluje o rozsądek na drogach. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają nam ostatnimi czasy zadania, więc warto wziąć to pod uwagę przy wykonywaniu manewrów.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE