Amfetamina w mieszkaniu na terenie Torunia. 27-latek zatrzymany

2021-07-30 12:20
Zatrzymany mężczyzna w kajdankach
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Amfetamina w mieszkaniu na terenie Torunia. 27-latek zatrzymany / Zdjęcie poglądowe

Akcja policjantów z Torunia na Bydgoskim Przedmieściu. W mieszkaniu 27-latka stróże prawa znaleźli 140 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Prokurator podjął już jedną ważną decyzję w jego sprawie.

Amfetamina w mieszkaniu na terenie Torunia. 27-latek zatrzymany

Cała akcja miała miejsce w minioną środę (28.07.2021). Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą toruńskiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. - Funkcjonariusze już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że ten mężczyzna może posiadać zakazane substancje. W dniu zatrzymania policjanci weszli do jego mieszkania znajdującego się na Bydgoskim Przedmieściu i odnaleźli tam 140 gramów białego proszku - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Toruń. Zmiany w komunikacji miejskiej. Obowiązują od 1 sierpnia

- Wstępne policyjne testy wykazały, że znalezione środki to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej. Prokurator zdecydował, by do zakończenia postępowania objąć go policyjnym dozorem - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski.

Zatrzymanemu mężczyźnie z Torunia może grozić nawet do 10 lat więzienia. O jego losie zdecyduje sąd.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Okradli drogerię w Toruniu. Rozpoznajesz tych mężczyzn?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE