Anioły Toruń nie zwalniają tempa! Wspaniała siatkarska sobota. Zdjęcia z trybun

2021-11-20 16:33
Anioły Toruń - KPS StalPro Joker Powiat Pilski, zdjęcia z meczu
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Anioły Toruń - KPS StalPro Joker Powiat Pilski, zdjęcia z meczu

Anioły Toruń znów zwycięskie w 2. Lidze siatkarzy. Tym razem podopieczni Sebastiana Tylickiego pokonali przed własną publicznością KPS StalPro Joker Powiat Pilski 3:0. Mamy dla was zdjęcia kibiców i zawodników obu zespołów. Znajdziecie ja na se.pl.

Anioły Toruń - KPS StalPro Joker Powiat Pilski, relacja

Anioły Toruń - KPS StalPro Joker Powiat Pilski, na ten mecz czekało wielu obserwatorów 2. Ligi siatkarzy. W sobotę starły się drużyny ze ścisłej czołówki. Niepokonani do tej pory podopieczni Sebastiana Tylickiego chcieli potwierdzić, że na ten moment to oni są najlepsi na tym poziomie rozgrywkowym. Zgromadzeni w hali SP nr 28 kibice ponownie stworzyli fantastyczną atmosferę, która miała ponieść torunian do kolejnego zwycięstwa. Zdjęcia z trybun i z parkietu prezentujemy poniżej. Pod nimi dalsza część materiału.

Czytaj też: KH Energa Toruń wygrywa po hokejowym horrorze. Zdjęcia z trybun Tor-Toru

Eksperci spodziewali się, że kibice zobaczą tego dnia więcej niż trzy sety, ale choć we wszystkich partiach oglądaliśmy ciekawą grę, to jednak goście nie zdołali urwać ani jednego seta Aniołom Toruń. Ułożyło się to bardzo ładnie - do 23, do 22 i do 21. Znakomicie w barwach gospodarzy zaprezentowali się Rafał Maluchnik i Krzysztof Gulak, którzy byli jednymi z ojców sobotniego zwycięstwa gospodarzy.

Anioły Toruń - KPS StalPro Joker Powiat Pilski 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE