Apator Toruń bez Tomasza Bajerskiego?! W klubie liczą na zwrot akcji

2021-12-03 11:12
Tomasz Bajerski w eWinner Apatorze Toruń
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Apator Toruń bez Tomasza Bajerskiego?! W klubie liczą na zwrot akcji

Tomasz Bajerski to nazwisko, które jest obecnie na ustach wielu ludzi ze środowiska żużlowego. Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że trener na pewno poprowadzi eWinner Apatora Toruń w sezonie 2022. Tymczasem 2 grudnia "Przegląd Sportowy" podał, że "Bayer" zrezygnował z pracy w klubie. Jego władze wciąż wierzą, że decyzja została podjęta w emocjach i nie jest ostateczna.

Takiej bomby na początku grudnia kibice eWinner Apatora Toruń się nie spodziewali. Fani byli przekonani, że Anioły w sezonie 2022 poprowadzone zostaną do sukcesu przez Tomasza Bajerskiego. Spektakularne transfery państwa Termińskich rozbudziły apetyty. Tymczasem w czwartek (2.12.2021 r.) "Bayer" rozgrzał środowisko żużlowe do czerwoności. - Spotkałem się z władzami klubu w tej sprawie, ale nie zostałem potraktowany poważnie. Jeśli zarząd nie ma do mnie zaufania, to sprawa jest prosta i nie ma sensu, bym pracował dalej w Toruniu. Nie podpiszę umowy z Apatorem - powiedział "Przeglądowi Sportowemu". Szkoleniowiec odniósł się tutaj do zamieszania z byłą partnerką, Moniką Cywińską, która w rozmowie z Interią oskarżyła go o niespłacenie kredytu, który "Bayer" obiecał uregulować. 

Czytaj też: Patryk Dudek oficjalnie Aniołem! Apator zrzuca kolejną transferową bombę

Tomasz Bajerski jednak zostanie w Apatorze? Klub liczy na zwrot akcji

Do sprawy błyskawicznie odniósł się na łamach "Przeglądu Sportowego" właściciel klubu, pan Przemysław Termiński. - Klub zaoferował mu pomóc, aby mógł rozwiązać swoje sprawy. Ja osobiście też mam do niego zaufanie, tylko chciałbym, żeby załatwił swoje sprawy. Chcę, żeby został w Apatorze. Niech sobie to jeszcze wszystko przemyśli i ochłonie - przekazał. W piątek to stanowisko potwierdziła prezes Ilona Termińska.

- W tym temacie nic się nie zmieniło. Postawiliśmy warunek - uporządkowanie spraw prywatnych. W odpowiedzi otrzymaliśmy informację o rezygnacji. Mamy nadzieję, że to tylko emocje i wrócimy do tematu - powiedziała Termińska. w rozmowie z naszym portalem.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy trener Tomasz Bajerski zostanie w Apatorze?
Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE