"Bad Boy" Patryka Vegi w kinach. Elana Toruń odpowiada swoim filmem! [WIDEO]

2020-02-21 9:34 KM
Bad Boy Patryka Vegi w kinach. Elana Toruń odpowiada swoim filmem!
Autor: Elana Toruń "Bad Boy" Patryka Vegi w kinach. Elana Toruń odpowiada swoim filmem!

Przyzwyczailiśmy się, że Elana Toruń lubi wykorzystywać ważne wydarzenia filmowe i muzyczne do celów promocyjnych. Produkcje klubowe spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem w internecie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Premiera "Bad Boya" Patryka Vegi z pewnością miała duży wpływ na najnowsze dzieło "Żółto-Niebieskich". Zobaczcie sami!

Minęło zaledwie kilka dni od momentu wypuszczenia "Filipa", który był odpowiedzią Elany Toruń na premierę filmu "Zenek". Klub po raz kolejny postanowił wykorzystać emocje, które towarzyszą wejściu na ekrany kin polskiego hitu. Tym razem "Żółto-Niebiescy" postanowili "wziąć na warsztat" "Bad Boya" Patryka Vegi. Najnowszy obraz kontrowersyjnego reżysera już zdążył wywołać burzę w internecie, ale skojarzenia z produkcją Elany są przede wszystkim pozytywne. Znów trzeba chwalić ekipę za kreatywność i grę aktorską. Zresztą - zobaczcie sami!

Przypomnijmy, pierwszy mecz rundy wiosennej 2. ligi, Elana Toruń zagra 29 lutego. Rywalem będzie mierzący w czołowe lokaty Górnik Łęczna, a spotkanie zaplanowano na godzinę 20:08. To pierwsza okazja do śledzenia zmagań na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego przy sztucznym świetle. Msza Św. w intencji klubu przed startem wiosennych rozgrywek odbędzie się 25 lutego (wtorek) o 18.30 w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła, przy ul. Poznańskiej 49.

Kierowca BMW pędził prawie 200km/h pod Toruniem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.