Bardzo ciepły i przyjemny czwartek. Najnowsza prognoza eksperta [Pogoda Toruń 11.08.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / Licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Bardzo ciepły i przyjemny czwartek. Najnowsza prognoza eksperta [Pogoda Toruń 11.08.2022]

Bardzo ciepły i przyjemny czwartek. Najnowsza prognoza eksperta [Pogoda Toruń 11.08.2022]

2022-08-11 6:19

Pogoda Toruń 11.08.2022. W czwartek za oknami dominować będzie przyjemna pogoda. Na termometrach w ciągu dnia pojawią się pożądane przez wielu wartości. Ekspert i meteorolog Rafał Maszewski nie ma wątpliwości, w najbliższych godzinach czeka nas optymistyczny powiew lata. Zobaczcie szczegółową prognozę dla Torunia na se.pl.

Pogoda Toruń 11.08.2022. Letni czwartek za oknami

Prognoza pogody na czwartek (11 sierpnia 2022 r.) dla Torunia wygląda bardzo optymistycznie. - W nocy ze środy na czwartek będzie pogodnie, sucho i chłodno (pod koniec około 12; 13 stopni). Północno wschodni wiatr będzie słaby - pisze Rafał Maszewski z serwisu pogodawtoruniu.pl. Z kolei w ciągu dnia temperatury wzrosną do 27 stopni! Ciśnienie ukształtuje się na poziomie ok. 1015 hPa, a wiatr będzie słaby, momentami umiarkowany. Synoptycy nie spodziewają się opadów deszczu. Warunki atmosferyczne będą nas zachęcać do dłuższych spacerów.

Czytaj też: Toruń: Zmiany w organizacji ruchu od 16 sierpnia! Kierowco, tędy nie przejedziesz

Długoterminowa prognoza dla Torunia. Kiedy powrót opadów deszczu?

Przyjemne warunki atmosferyczne zostaną z nami aż do weekendu. W piątek termometry mogą wskazać nawet 30 stopni Celsjusza! Wiatr będzie słaby lub umiarkowany. Dopiero w niedzielę (14.08.2022 r.) może przelotnie popadać, a nawet zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy tego dnia 27-28 stopni. W połowie przyszłego tygodnia mogą powrócić delikatne upały, ale w poniedziałek i wtorek grożą nam kolejne przelotne opady deszczu. Prognozy będziemy regularnie aktualizować na portalu se.pl/torun.

Sonda
Czy lubisz spacerować po toruńskiej starówce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE