Toruń: Zmiany w organizacji ruchu od 16 sierpnia! Kierowco, tędy nie przejedziesz

i

Autor: MZK w Toruniu Toruń: Zmiany w organizacji ruchu od 16 sierpnia! Kierowco, tędy nie przejedziesz

Utrudnienia w centrum

Toruń: Zmiany w organizacji ruchu od 16 sierpnia! Kierowco, tędy nie przejedziesz

2022-08-10 12:19

Toruń: MZK informuje, że w związku z prowadzeniem prac wykończeniowych, związanych z modernizacją torowiska wraz z siecią trakcyjną w ul. Bydgoskiej, od przyszłego wtorku, 16 sierpnia 2022 r. nastąpią zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie. Kierowcy powinni się z nimi zapoznać, aby uniknąć przykrych niespodzianek w tamtym rejonie.

Toruń: Remont torowiska przy ul. Bydgoskiej. Kolejne utrudnienia

Modernizacja torowiska przy ul. Bydgoskiej w Toruniu to test na cierpliwość wielu kierowców, którzy muszą korzystać z objazdów. Warto wiedzieć, że od 16 sierpnia będzie się trzeba mierzyć z kolejnymi zmianami. - Ulica Bydgoska na skrzyżowaniu z ul. Klonowica zostanie zamknięta, bez możliwości przejazdu. Z chwilą zamknięcia ul. Bydgoskiej dojazd do posesji zapewniony będzie od ul. Konopnickiej - przekazuje Magdalena Kujawa z MZK w Toruniu.

Czytaj też: Toruń. Gigantyczny spór o pawilony na Bulwarach. Prezydent Zaleski odpowiada na oświadczenie NID

- Zmiana ta związana jest z pracami polegającymi na wiązaniu podsypki pod kostką kamienną. Wykonawca szacuje, że skrzyżowanie zamknięte będzie do 21 sierpnia - dodaje przedstawicielka MZK w Toruniu w komunikacie, przesłanym do naszej redakcji.

Warto pamiętać, że obecnie zapewniony jest dojazd do posesji na ul. Bydgoskiej na odcinku od ul. Klonowica do ul. Konopnickiej. Jednocześnie z uwagi na prowadzone prace na tarczy skrzyżowania ul. Bydgoskiej z ul. Konopnickiej - zapewniony jest dojazd do posesji od ul. Matejki.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy przekonują cię propozycje Torunia ws. komunikacji miejskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE