Sierść w produkcie Biedronki!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Sierść w produkcie Biedronki!

BLIK zawitał do Biedronki. Spore udogodnienie dla klientów?

2018-09-17 15:46

Nowa metoda płatności pojawiła się w sklepach największej sieci w Polsce, należącej do portugalskiego przedsiębiorstwa.

Blik to system płatności mobilnych dostępny dla osób posiadających konta w wiodących bankach w Polsce. Umożliwia dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacanie gotówki w bankomatach oraz wykonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych za pomocą smartfona.

Jak poinformował portal cashless.pl, już dzisiaj usługa rusza w Biedronkach, a jutro rozpocznie się akcja informacyjna skierowana do klientów. Biedronka już wcześniej oferowała podobną usługę o nazwie iKasa. Problem w tym, że nikt poza siecią nie akceptował płatności za jej pośrednictwem, więc została wycofana. Blik jest o wiele bardziej powszechny, co oznacza, że powinien się przyjąć w Biedronce.


>>> W tym roku szkolnym uczniowie pierwszy raz napiszą egzamin ósmoklasisty! [INFORMATOR]


Wejście Blika nie zmienia dotychczasowych metod płatności - dalej możliwe będzie płacenie gotówką i przede wszystkim kartą. Czy Blik będzie popularny? Internauci twierdzą, że jest wyjątkowo wygodny przy transakcjach w sklepach internetowych, ale w placówkach stacjonarnych to już niekoniecznie. Co na to torunianie? Przekonamy się już niebawem.


Czytaj też: Wyjątkowa lekcja historii w Toruniu. Co nam dała niepodległość Polski? [FOTO, AUDIO]


#TOWIDEO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE