Brutalne pobicie niedaleko UMK w Toruniu. Policja poszukuje czterech sprawców [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-06-16 16:59
Brutalne pobicie niedaleko UMK w Toruniu. Policja poszukuje sprawców
Autor: KMP w Toruniu Brutalne pobicie niedaleko UMK w Toruniu. Policja poszukuje sprawców

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawców pobicia, do którego doszło przy ul. Gagarina (niedaleko UMK w Toruniu. - Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Brutalne pobicie niedaleko UMK w Toruniu. Policja poszukuje czterech sprawców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawców przestępstwa, do jakiego doszło 19 grudnia ubiegłego roku. Na ul. Gagarina (na wysokości bloku nr 86) czterech, nieznanych do tej pory mężczyzn pobiło pokrzywdzonego. - Sprawcy poruszali się samochodem osobowym bmw e39 serii 5 (sedan), koloru topaz blue (niebieski) o początkowych nr rej. „EWI…”. W wyniku uderzeń i kopania zgłaszający doznał obrażeń ciała - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami. Zobaczcie czy rozpoznajecie te osoby!

Czytaj też: Toruń: Rodzice pobili na śmierć 3-letnią Zuzię. Znamy wyniki sekcji zwłok maleństwa!

- W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są sprawcy. Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyzn na nagraniu o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny 47 754 24 52 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pobili pokrzywdzonego niedaleko UMK w Toruniu. Szuka ich policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE