Śmiertelne potrącenie cenionej dentystki na rondzie w Toruniu. Policja prosi o pomoc świadków

2021-06-15 14:02
Śmiertelne potrącenie cenionej dentystki na rondzie w Toruniu. Policja prosi o pomoc świadków
Autor: CC Pixabay.com / Magdalena Witt-Ratowska Śmiertelne potrącenie cenionej dentystki na rondzie w Toruniu. Policja prosi o pomoc świadków

Wracamy do głośnej sprawy wypadku, w którym zginęła ceniona dentystka z Torunia. Wszystko działo się pod koniec maja na Rondzie Czadcy. Kierowca fiata doblo potrącił rowerzystkę. - 48-latka kierująca jednośladem zmarła. Funkcjonariusze wyjaśniają przebieg tego zdarzenia i proszą świadków o kontakt - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Śmiertelne potrącenie cenionej dentystki na rondzie w Toruniu. Policja prosi o pomoc świadków

31 maja 2021 roku około godz. 18:40 na Rondzie Czadcy (skrzyżowanie ul. Wielki rów z ul. Legionów) w Toruniu doszło do wypadku drogowego. - Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym fiatem doblo 38-latek jadąc ul. Wielki Rów w kierunku Szosy Chełmińskiej potrącił rowerzystkę, która przejeżdżała przez przejazd dla rowerów. 48-latka kierująca jednośladem trafiła do szpitala, gdzie zmarła - przypomina asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.  Ofiarą była ceniona toruńska dentystka. Więcej o tej sprawie przeczytacie w tym materiale.

Zobacz też: Toruń: Rodzice pobili na śmierć 3-letnią Zuzię. Znamy wyniki sekcji zwłok maleństwa!

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący osobówką był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego wypadku. Przy tej okazji stróże prawa mają apel do wszystkich, którzy mogą mieć istotne informacje w tej sprawie.

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112. W szczególności prosimy o kontakt kierowców bądź pasażerów pojazdów jadących ul. Wielki Rów w kierunku Ronda Czadcy, które w chwili zdarzenia zatrzymały się przed przejściem dla pieszych oczekując na wjazd na rondo - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Toruński lokal nie chce obsługiwać policjantów i ich rodzin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE