Tragiczna śmierć znanej dentystki z Torunia. "Przemiła, troskliwa kobieta"

2021-06-09 14:30
Tragiczna śmierć znanej dentystki z Torunia. Przemiła, troskliwa kobieta
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Tragiczna śmierć znanej dentystki z Torunia. "Przemiła, troskliwa kobieta" / Zdjęcie ilustracyjne

Wracamy do sprawy tragicznego wypadku, do którego doszło 31 maja 2021 roku na rondzie Czadcy. Zginęła w nim poważana dentystka, 48-letnia Hanna Walkowska. Kobieta cieszyła się dużym szacunkiem wśród pacjentów, co potwierdzają opinie, zamieszczone w internecie. Więcej szczegółów w poniższym artykule na se.pl/torun.

Tragiczna śmierć znanej dentystki z Torunia. "Przemiła, troskliwa kobieta"

Do wypadku, o którym mowa we wstępie doszło w poniedziałek (31.05.2021) na rondzie Czadcy w Toruniu. To właśnie tam kierujący osobowym fiatem mężczyzna potrącił 48-letnią rowerzystkę. 38-latek jechał w kierunku Szosy Chełmińskiej, a kobieta przejeżdżała jednośladem przez przejazd dla rowerów. Ofiara wypadku trafiła do szpitala, gdzie medycy długo walczyli o jej życie. Niestety ceniona dentystka z Torunia zmarła w lecznicy. Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska podała, że życie straciła dr Hanna Walkowska. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Czytaj też: Inwazja uciążliwych owadów w Toruniu. Miasto zapowiada konkretne działania

- Funkcjonariusze ustalili, że kierujący osobówką był trzeźwy. Teraz okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazał w komunikacie prasowym asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Nie żyje ceniona dentystka z Torunia. Miała bardzo dobrą opinię

Tragicznie zmarła po wypadku dentystka przyjmowała swoich pacjentów w gabinecie, mieszczącym się przy ul. Szosa Chełmińska 254. Jak wynika z komentarzy m.in. na portalu znanylekarz.pl - cieszyła się dobrą opinią. - To przemiła, zawsze uśmiechnięta osoba, znająca się na swoim fachu, delikatna oraz współczująca - podkreśla Katarzyna. 

- Jeśli się zastanawiasz to już przestań! To jest nie tylko fachowy lekarz, ale również przemiła, troskliwa kobieta. Delikatna, uśmiechnięta, informuje o wszystkim i liczy się z pacjentem - dodaje pani Kinga.

W podobnym tonie wypowiadają się inni pacjenci, chwaląc także dbałość o rzetelną wiedzę pacjenta na temat możliwości leczenia. Niestety pani doktor nie przyjmie już kolejnej osoby. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń w pigułce:

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE