Budowlaniec z Torunia zatrzymany w... miejskiej toalecie. Co za wstyd!

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Budowlaniec z Torunia zatrzymany w... miejskiej toalecie. Co za wstyd!

Ale numer!

Budowlaniec z Torunia zatrzymany w... miejskiej toalecie. Co za wstyd!

2024-02-23 13:07

45-latek z Torunia wpadł w Warszawie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie... miejsce zatrzymania. Strażnicy miejscy ujęli go w miejskiej toalecie. Mężczyzna był poszukiwany za wyłudzenie podatku.

"Gościnne występy" 45-letniego torunianina przyniosły mu sławę, ale raczej o takiej nie marzył. Zainteresowali się nim strażnicy miejscy z Warszawy. Rankiem 17 lutego, municypalni prowadzili prewencyjną kontrolę infrastruktury pod kątem zapobiegania dewastacji. Kwadrans po 9, uwagę patrolu zwrócił jeden z szaletów przy bulwarze Jana Karskiego.

-  Wyglądało na to, że ktoś zamknął się w środku, celowo zaklejając czujnik. Osoba z wnętrza nie odzywała się na wezwania. Dopiero po pewnym czasie drzwi pomieszczania rozsunęły się i stanął w nich mężczyzna z walizką i plecakiem - relacjonują strażnicy miejscy z Warszawy.

Toruń i Warszawa: Był poszukiwany przez służby. Wpadł w miejskiej toalecie

Municypalni zorientowali się, że znają mężczyznę z interwencji, którą przeprowadzili w przeszłości. Torunianin był poszukiwany, ponieważ mając dozór policyjny, nie wywiązywał się z obowiązku meldowania w komisariacie. - Strażnicy skontaktowali się z policją i ustalili, że mimo tamtego zdarzenia, 45-latek nie zmienił swojego podejścia i poszukuje go kielecka prokuratura. Z publicznej toalety mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań - podsumowują przedstawiciele biura prasowego Straży Miejskiej w Warszawie.

.............................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Grupa przestępcza rozbita w centrum Torunia. Ogromna akcja na oczach mieszkańców

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki