Chełmża. 32-latek wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg! Zginął na miejscu z

i

Autor: Ania Gołata zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na torach

Chełmża. 32-latek wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg! Zginął na miejscu

2023-06-28 10:04

Dramatyczne wydarzenia w regionie! Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 27 czerwca w Chełmży. - Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy bezpośrednio przed nadjeżdżający pociąg i w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu - ujawniają mundurowi. Szczegóły podajemy poniżej!

We wtorek (27 czerwca) krótko przed godziną 14:30 w Chełmży doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący vw passatem 32-latek wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, bezpośrednio przed nadjeżdżający pociąg relacji Chełmża – Grudziądz. W wyniku zderzenia mężczyzna ten zginął na miejscu - wyjaśnia mł. asp. Dominika Bocian, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu.

Zobacz: Horror w Toruniu. Mężczyzna zawisł na ósmym piętrze!

Teraz funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Przypominamy, że niestosowanie się do znaków w rejonie przejazdów kolejowych, to główna przyczyna wypadków na torach. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejazdów kolejowych oraz bezwzględne stosowanie się do znaków drogowych.

Sonda
Czy uważasz, że niestrzeżone przejazdy kolejowe są dobrze oznakowane?
Niebezpieczny przejazd kolejowy