Akcja służb

Horror w Toruniu. Mężczyzna zawisł na ósmym piętrze!

2023-06-27 20:08

Niespokojne popołudnie na toruńskim osiedlu Na Skarpie. Mężczyzna zawisł na 8. piętrze bloku. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy musieli siłą wejść do mieszkania. Mamy zdjęcia z tego niepokojącego zdarzenia i prezentujemy je na se.pl.

Na ten moment nie wiadomo, dlaczego i w jaki sposób mężczyzna zawisł na 8. piętrze bloku, ulokowanego przy ul. Konstytucji 3 Maja w Toruniu. Wiemy natomiast, że torunianin postawił na nogi strażaków, którzy musieli siłą dostać się do jego mieszkania. - Strażacy odcięli uprząż, jednocześnie zabezpieczając człowieka - powiedziała lokalnemu portalowi "Tylko Toruń" mł. bryg. Aleksandra Starowicz, oficer prasowa KM PSP w Toruniu.

Toruń: Mężczyzna zawisł na 8. piętrze. Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Na szczęście akcja zakończyła się sukcesem. Życiu i zdrowiu mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo. Zdjęcia z miejsca zdarzenia przekazali autorzy strony "Toruń I Okolice W Pigułce" na Facebooku. Dzięki ich uprzejmości, prezentujemy je również w naszym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Bydgoscy policjanci uratowali desperata