Chełmża. Dramat młodego mężczyzny. Więzili go, katowali, a jeden chciał zgwałcić!

Chełmża. Dramat młodego mężczyzny. Więzili go, katowali, a jeden chciał zgwałcić!
Autor: pixabay.com Chełmża. Dramat młodego mężczyzny. Więzili go, katowali, a jeden chciał zgwałcić!

Horror w Chełmży (pow. toruński). Czterech mężczyzn postanowiło podstępem zwabić do jednego z mieszkań 21-letniego mężczyznę. Pozbawili go wolności, torturowali, bili. Mało tego, jeden z nich próbował go zgwałcić. W końcu poszkodowanemu udało się uciec. Powiadomił policję. Dzięki temu jego oprawcy wylądowali w areszcie.

Chełmża. Czterech podejrzanych o pozbawienie wolności 21-latka

Koszmar ten rozegrał się między 20 i 23 dniem lutego tego roku. - Mężczyzna zamieszkujący w powiecie puckim nawiązał znajomość z jednym z mieszkańców podtoruńskiej Chełmży. Mężczyźni korespondowali w sprawie interesów, jakie mogą zrobić w internecie oraz wspólnego zarobku. Znajomy z sieci zaprosił 21-latka do swojego mieszkania w Chełmży - opisała sprawę oficer prasowa toruńskiej policji podinsp. Wioletta Dąbrowska. To był początek dramatu, który trwał cztery dni. 21-latek z Pucka był m.in. bity, poniżany, a także nakłaniany do zaciągnięcia pożyczki przez internet. Jeden z oprawców usiłował go także zgwałcić. - Uwięziony dawał znaki przechodniom, że nie może opuścić tego mieszkania. Nie był skrępowany, ale cały czas ktoś pilnował, aby nie mógł wyjść. W końcu jakoś udało mu się uciec z tego mieszkania i zawiadomić policję - dodaje Dąbrowska.

Zobacz koniecznie: Kłodzko. Partner Lucyny kopnął Hanię, gdy leżała na ziemi. Dziewczynka umierała w męczarniach

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

W sprawie zatrzymano pięć osób. Cztery z nich usłyszały zarzuty. - Trzech mężczyzn jest podejrzanych m.in. o pozbawienie wolności z udręczeniem oraz rozbój - poinformowała PAP zastępca szefowej Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód Joanna Becińska. Mieszkańcy gminy Chełmża zabrali pokrzywdzonemu laptop i dwa telefony. - Jeden z zatrzymanych usłyszał jeszcze poważniejsze zarzuty. Do tego katalogu, który dotyczy wszystkich podejrzanych, dochodzi mu usiłowanie gwałtu. 23-latek utrwalał także wizerunek nagiej osoby - podkreśliła prokurator Becińska.

Za czyny, do których doszło w chełmżyńskim mieszkaniu, może grozić podejrzanym w wieku 19-25 lat od trzech do 12 lat pozbawienia wolności. Prokurator dodała, że pokrzywdzony odniósł obrażenia ciała, ale nie wymaga hospitalizacji.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE