Matka straciła chłopczyka z oczu. Dziecko szło boso przez centrum Torunia

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Matka straciła chłopczyka z oczu. Dziecko szło boso przez centrum Torunia

Szczęśliwy finał

Chłopczyk szedł boso przez centrum Torunia. Mama odchodziła od zmysłów

2023-09-06 13:44

Wystarczy chwila nieuwagi, aby zgubić dziecko w centrum Torunia. Kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy przyszedł w sobotę (2 września 2023 r.). Strażnicy miejscy odnaleźli chłopczyka. Na miejscu pojawiła się również policja.

Strażnicy musieli interweniować krótko po godzinie 20. Chłopczyk szedł przez Wolę Zamkową bez obuwia. - Chłopiec nie potrafił wyjaśnić jak się nazywa i gdzie mieszka - informuje nas Jarosław Paralusz ze Straży Miejskiej w Toruniu. Na szczęście okazało się, że sprawą już zajmowali się policjanci. 

- Chwilę później do patrolu z dzieckiem podjechał patrol policji z kobietą, która okazała się matką nieletniego. Chłopiec został przekazany zatroskanej matce - podsumowuje Jarosław Paralusz.

Toruń: Apel do rodziców

Funkcjonariusze apelują do rodziców o czujność, zwłaszcza w miejscach zatłoczonych. Wieczorami na toruńskiej starówce zazwyczaj notujemy konkretny tłok. Wystarczy chwila nieuwagi, spuszczenie dziecka z oka i możemy zafundować sobie dramatyczne chwile. Na szczęście w powyższym przypadku wszystko skończyło się szczęśliwie. Nasza redakcja przyłącza się do komunikatów służb. Uważajcie na siebie i swoich bliskich.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

QUIZ. Czy znasz polskie powieści kryminalne? Nawet najwięksi fani mają problem z pytaniem numer 5

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Który z autorów stworzył prawniczkę Joannę Chyłkę?