Zaatakowali w Biedronce i ukryli się w... śmietniku! Kuriozum w Toruniu

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Zaatakowali w Biedronce i ukryli się w... śmietniku! Kuriozum w Toruniu

Akcja strażników

Zaatakowali w Biedronce i ukryli się w... śmietniku! Kuriozum w Toruniu

2023-09-06 10:14

Niecodzienny finał miała interwencja strażników miejskich z Torunia. W minioną sobotę (2 września 2023 r.) funkcjonariusze ujęli złodziei, którzy ukryli się w śmietniku. Młodszy ze sprawców ma 21 lat, starszy 35. Do zdarzenia doszło w supermarkecie popularnej sieci.

Zamieszanie miało miejsce przy ul. Szosa Chełmińska. Lokalny portal "Oto Toruń" podaje, ze złodzieje upatrzyli sobie sklep sieci Biedronka, skąd ukradli drabinę i dwa wózki na zakupy. Ze zgłoszenia, które wpłynęło do municypalnych wynikało, że skradzione łupy przewozili ul. Bartkiewiczówny. - Po szczegółowej kontroli terenu strażnicy znaleźli złodziei wraz z skradzionymi rzeczami schowanych w boksie śmietnikowym - informuje nas Jarosław Paralusz, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Toruniu.

Toruń: Złodzieje znalezieni w śmietniku

Zatrzymani przez strażników złodzieje mają odpowiednio 21 i 35 lat. Sprawcy kradzieży zostali przekazani policji, która prowadzi w tej sprawie dalsze czynności. "Niecodzienna" kryjówka nie pomogła wielbicielom sklepowych wózków. Za kradzieże kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

QUIZ. Kto zagrał tego twardziela? Komplet punktów tylko dla fanatyków filmów akcji

Pytanie 1 z 10
John Rambo to słynna kreacja: