Chwile grozy na drodze koło Torunia. Motorowerzysta kompletnie pijany

2021-09-22 20:06
Policja jadąca na miejsce wypadku
Autor: materiały policji Chwile grozy na drodze koło Torunia. Motorowerzysta kompletnie pijany / Zdjęcie ilustracyjne

Toruń i okolice. W miniony wtorek (21.09.2021) w Gostkowie (gmina Łysomice) doszło do kolizji motoroweru i samochodu osobowego. Okazało się, że kierowca jednośladu, który był sprawcą tego zdarzenia, jechał pod wpływem alkoholu. Teraz grozi mu nawet pobyt w zakładzie karnym.

Chwile grozy na drodze koło Torunia. Motorowerzysta kompletnie pijany

Niebezpieczne zdarzenie na terenie gminy Łysomice. We wtorek (21.09.2021) tuż przed godziną 18:00 w Gostkowie zderzyły się "osobówka" i motorower. Wina kierowcy tego drugiego była ewidentna. - Nie ustąpił pierwszeństwa oplowi i doprowadził do zderzenia. Mundurowi z toruńskiej drogówki, którzy przyjechali na miejsce podejrzewali, że kierowca jednośladu może być nietrzeźwy - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Czytaj też: Zaatakował na stacjach benzynowych koło Torunia. Rozpoznajesz go?

- Badanie wykazało, że 46-latek miał blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia. Dodatkowo odpowie również za spowodowanie kolizji - przekazuje nam asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Nasza redakcja apeluje do czytelników. Pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych. Na tym niestety nie koniec niepokojących zdarzeń z okolic Torunia. W środę (22.09.2021) strażacy z OSP Łubianka interweniowali w Pigży, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zalecamy ostrożność i zachowanie odpowiedniego poziomu koncentracji! Ku przestrodze - pod tekstem zamieszczamy galerię z wypadku autobusu w Wytrębowicach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE