Zaatakował na stacjach benzynowych koło Torunia. Rozpoznajesz go?

2021-09-21 12:42
Poszukiwany przez policję złodziej z okolic Torunia
Autor: KMP w Toruniu Zaatakował na stacjach benzynowych koło Torunia. Rozpoznajesz go?

Toruń i okolice. Policjanci z Komisariatu w Chełmży poszukują złodzieja, który trzykrotnie ukradł paliwo ze stacji w Łysomicach i Ostaszewie. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. - Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu jego personaliów - przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Zaatakował na stacjach benzynowych koło Torunia. Rozpoznajesz go?

Ważny komunikat funkcjonariuszy z Torunia. W imieniu kolegów z Chełmży proszą o pomoc w prowadzonej przez policję sprawie. Stróże prawa poszukują sprawców kradzieży paliwa ze stacji benzynowych w Łysomicach i Ostaszewie. Do tych zdarzeń doszło w okresie od czerwca do sierpnia tego roku. - Mężczyzna zatankował (dwukrotnie w Łysomicach i jeden raz w Ostaszewie) paliwo i odjechał bez płacenia. Straty za każdym razem wyniosły kilkaset złotych W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widoczny jest sprawca - wyjaśnia asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie się uważnie fotografiom, które zamieściliśmy nad tekstem!

Czytaj też: Toruń: Wtargnęli do ALDI i ukradli kawę za 1000 zł! Policja prosi o pomoc [WIDEO]

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub 112 - apeluje asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Ukradli kawę wartą tysiąc złotych. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE