Dantejskie sceny podczas libacji w Toruniu. Pijany jak smok mężczyzna spadł na psa [WIDEO]

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Dantejskie sceny podczas libacji w Toruniu. Pijany jak smok mężczyzna spadł na psa [WIDEO]

Szokujące nagranie

Dantejskie sceny podczas libacji w Toruniu. Pijany jak smok mężczyzna spadł na psa [WIDEO]

2022-10-17 12:26

Toruń: Mieszkanie przy ulicy Urzędniczej 2 cieszy się złą sławą nie tylko wśród mieszkańców grodu Kopernika, a wszystko dzięki osobie Daniela Z. "Magicala" i jego gości. O jego lokatorach znów będzie głośno. Podczas streamu jeden z pijanych mężczyzn spadł na bezbronnego psa. Na miejscu pojawiła się policja.

Toruń: Kolejna libacja na Urzędniczej 2

Mieszkanie przy Urzędniczej 2 w Toruniu zyskało sławę dzięki patostreamom, za które odpowiadał Daniel Z. "Magical". Libacje z litrami alkoholu, wulgaryzmy, groźby - to była codzienność. W końcu "Magical" się doigrał i trafił za kratki, podobnie jak jego matka, znana przede wszystkim jako "Gocha". Kobieta została skazana za znęcanie się nad konkubentem "Jacą" i znieważenie toruńskiej fryzjerki.

Małgorzata Z. wyszła już z więzienia i ponownie jest bohaterką streamów z Urzędniczej, a te specjalnie się nie zmieniły. 

Kompletnie pijany mężczyzna spadł na psa. Film z libacji przy Urzędniczej 2 szokuje

Skandaliczny materiał opublikował portal "Dzień Dobry Toruń", który otrzymał nagranie od jednego z czytelników. Widać na nim, jak jeden z gości mieszkania przy Urzędniczej 2 spada na psa. Mężczyzna jest kompletnie pijany. Przesyłający film niepokoił się o tan zdrowia zwierzęcia. Zapytaliśmy policjanta z KMP w Toruniu, czy interweniowali w związku z tym zdarzeniem.

- Funkcjonariusze rzeczywiście byli na miejscu, ale nie stwierdzili znęcania się nad zwierzęciem. Pies nie wymagał pomocy medycznej - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Szczęście w nieszczęściu, że tym razem psiakowi nic się nie stało. Materiał filmowy możecie obejrzeć w tym miejscu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Kultowa "Libacja na skwerku"