Demolka w popularnym lokalu z kebabem. Akcja służb w centrum Torunia

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Demolka w popularnym lokalu z kebabem. Akcja służb w centrum Torunia

Demolka w popularnym lokalu z kebabem. Akcja służb w centrum Torunia

2022-07-05 9:40

Toruń: Niebezpieczne zdarzenie na toruńskiej starówce. W miniony piątek (1.07.2022 r.) przy ul. Szewskiej dwóch sprawców zdemolowało popularny lokal z kebabem przy ul. Szewskiej. Jeden z mężczyzn jest już w rękach policji.

O zdemolowaniu lokalu z kebabem przy ul. Szewskiej w Toruniu informują przedstawiciele Straży Miejskiej. Mieszkańcy grodu Kopernika dobrze kojarzą tę ulicę i większość nazywa ją "Kebabową". Do niepokojącego zdarzenia doszło w miniony piątek (1.07.2022 r.) ok. godziny 19:00. - Pracownik punktu z kebabami podbiegł do strażników informując, że dwie osoby zdemolowały jego lokal znajdujący się przy ulicy Szewskiej. Dzięki szybkiej reakcji strażników jednego z uciekających sprawców udało się zatrzymać na ulicy Szczytnej - przekazuje w komunikacie Anna Wiśniewska z toruńskiej SM.

Czytaj też: Legendarny toruński lokal przeszedł do historii. Kibice piszą o tragicznym finale

Zdemolowali lokal z kebabem. Policjant z Torunia komentuje sprawę

Strażniczka miejska poinformowała również, że 46-latek został przekazany policji, która prowadzi czynności w tej sprawie. Na ten moment nie wiemy, co dzieje się z drugim ze sprawców. 

- Zatrzymany trafił do izby wytrzeźwień z uwagi na swój stan oraz na agresywne zachowanie. Został ukarany mandatem karnym za zakłócanie spokoju - powiedział nam asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Właściciel lokalu został pouczony przez policjantów, że może złożyć zawiadomienie w tej sprawie. Do tej pory nie skorzystał z takiej możliwości. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za akty wandalizmu powinny być bardziej dotkliwe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE