Dziki niepokoją mieszkańców Torunia! Co za WATAHA! Interweniowali strażnicy [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-04-08 14:03 Konrad Marzec
Dziki niepokoją mieszkańców Torunia! Co za WATAHA! Interweniowali strażnicy [WIDEO, ZDJĘCIA]
Autor: nadesłane / Toruń Projekt Miasto Dziki niepokoją mieszkańców Torunia! Co za WATAHA! Interweniowali strażnicy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Niedziela Wielkanocna w Toruniu nie należała do spokojnych. Wiedzą coś o tym mieszkańcy Rubinkowa, którzy ze zdziwieniem i niepokojem obserwowali aktywność watahy dzików na swoim osiedlu. Interweniowali strażnicy miejscy, którzy eskortowali zwierzęta. Zobaczcie imponujące nagranie, nadesłane przez czytelniczkę Toruń Projekt Miasto!

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska

Dziki niepokoją mieszkańców Torunia! Co za WATAHA! Interweniowali strażnicy [WIDEO, ZDJĘCIA]

To była pracowita Wielkanoc dla strażników miejskich, w tym funkcjonariuszy z Eko Patrolu. Ostatnie dni to wzmożona aktywność... dzików. Skarżą się na nie m.in. mieszkańcy osiedla Rubinkowo. Dowodem na to, że sprawa jest poważna jest film, który otrzymaliśmy od naszej czytelniczki. Zwróćcie uwagę na tę watahę! Nic dziwnego, że niektórzy obserwowali to z niepokojem na twarzy. Na miejscu pojawiły się służby, które zajęły się zwierzętami.

Czytaj też: Toruń: Urząd Miasta przypomina o ważnym obowiązku! Będą kontrole straży miejskiej

Strażnicy miejscy apelują - pod żadnym pozorem nie podchodźmy i nie karmy dzików! Na ogół te zwierzęta nie są agresywne, ale lepiej zachować ostrożność. Służby podkreślają, że w przypadku spotkania dzików najlepiej powiadomić municypalnych. Można to zrobić telefonując pod numer 986. Dziękujemy naszej czytelniczce za ten materiał! Z przyjemnością będziemy przekazywać za pośrednictwem naszego portalu ważne informacje, dotyczące życia Torunia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE