Elana Toruń dostała prezent od rywala! Szok na stadionie przy 63. Pułku Piechoty [Zdjęcia]

2022-05-15 18:23
Elana Toruń - Olimpia II Grudziądz, walkower dla gospodarzy
Autor: Elana Toruń / nadesłane Elana Toruń - Olimpia II Grudziądz, walkower dla gospodarzy

Elana Toruń zgarnęła trzy punkty, choć nie zagrała ani minuty. Rezerwy Olimpii Grudziądz nie przyjechały na mecz 24. kolejki Klasy okręgowej 2021/2022, grupy kujawsko-pomorskiej I. W ten sposób "Żółto-Niebiescy" zwiększyli przewagę nad najważniejszymi rywalami, w tym Polonią Bydgoszcz.

Elana Toruń miała zaledwie dwa "oczka" przewagi nad drugą w tabeli kujawsko-pomorskiej okręgówki Polonią Bydgoszcz. W związku z tym, domowy pojedynek z rezerwami Olimpii Grudziądz urastał do miana bardzo ważnego. Fani "Żółto-Niebieskich" licznie stawili się na stadionie przy ul. 63 Pułku Piechoty w oczekiwaniu na dobre widowisko. Tymczasem okazało się, że gospodarze nie będą musieli się napocić, gdyż... Olimpia nie dojechała na mecz. W ligach okręgowych nie jest to żadna nowość, ale w kontekście tak interesującego spotkania wielu było w szoku. Koniec końców torunianie zyskali bezcenne trzy punkty i zbudowali względnie bezpieczną, pięciopunktową przewagę nad bydgoszczanami.

Czytaj też: Kibice Apatora Toruń zamarli podczas GP w Warszawie! Ten upadek wyglądał koszmarnie

Elana Toruń - Olimpia II Grudziądz walkower - 3:0

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE