Elana Toruń - Pomorzanin Toruń 2:0, zdjęcia z meczu derbowego

Autor: Andrzej Skrobański / Elana Toruń Elana Toruń - Pomorzanin Toruń 2:0, zdjęcia z meczu derbowego

Triumf dla Kościeleckiego

Elana wygrała derby Torunia. Dedykacja dla poważnie kontuzjowanego kolegi [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-09-13 10:55

Elana Toruń lepsza od Pomorzanina Toruń. "Żółto-Niebiescy" wygrali derby miasta w stosunku 2:0. Ekipa Rafała Więckowskiego nie ukrywała, że to zwycięstwo dedykuje poważnie kontuzjowanemu Marcinowi Kościeleckiemu, który złamał nogę w meczu z Lechem Rypin. Zobaczcie zdjęcia i materiał filmowy na se.pl.

Elana Toruń wygrywa derby z Pomorzaninem

Elana Toruń zrobiła swoje i pokonała w wyjazdowym meczu Pomorzanina Toruń 2:0. Obie bramki padły po zmianie stron. Najpierw do siatki trafił Damian Lenkiewicz, a w samej końcówce losy spotkania rozstrzygnął Oliwer Malinowski. Wcześniej dobrze w bramce "Pomorka" spisywał się Dawid Kuchnicki, który jeszcze nie tak dawno bronił dostępu do bramki Elany. Warto odnotować, że w 71. minucie czerwoną kartkę otrzymał Adam Reise i gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu. Zobaczcie galerię zdjęć z niedzielnego spotkania. Materiały dzięki uprzejmości Elany Toruń.

Elana Toruń wygrała dla Kościeleckiego

Po wygranym meczu z Pomorzaninem, w szatni Elany panowała wielka radość. Koledzy nie zapomnieli o Marcinie Kościeleckim. Młody napastnik złamał nogę w meczu z Lechem Rypin i czeka go bardzo długa przerwa w grze. Jeden z najlepszych zawodników FAF Elany w V lidze może liczyć na wsparcie.

Po wygranej na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego, Elana awansowała na piąte miejsce w ligowej tabeli. Pomorzanin jest czternasty z dorobkiem siedmiu punktów. 17 września FAF Elana podejmie Kujawiankę Izbica Kujawska, a "Pomorek" zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Brodnica.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!