FC Toruń - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 4:3, zdjęcia z Areny Toruń

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose FC Toruń - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 4:3, zdjęcia z Areny Toruń

FC Toruń z ważnym przełamaniem. Horror w Arenie Toruń dla "Pomarańczowo-Czarnych" [ZDJĘCIA]

2020-12-20 18:15

Arena Toruń w końcu odczarowana w sezonie 2020/21! Piłkarze FC Toruń pokonali na własnym terenie FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg 4:3. Sobotni mecz dostarczył gigantycznych emocji i do ostatniej akcji podopieczni Łukasza Żebrowskiego musieli drżeć o wynik. Zobaczcie zdjęcia na se.pl/torun!

FC Toruń - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg, relacja

W sobotnie spotkanie dużo lepiej weszli gospodarze, którzy mieli ostatnią szansę na odczarowanie Areny Toruń w 2020 roku. Realizację planu rozpoczął Marcin Mikołajewicz, który w 3. minucie pokonał golkipera gości. Niespełna siedem minut później ładnym wślizgiem popisał się Marcin Mrówczyński i było 2:0 dla "Pomarańczowo-Czarnych". Niestety dla siebie, podopieczni Łukasza Żebrowskiego regularnie pozwalali w tym sezonie rywalom na skuteczną pogoń. Kiedy w 16. minucie kontaktową bramkę dla Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg zdobył Luis Gutierrez, można było się spodziewać horroru. Ekipa FC Toruń złapała oddech, gdyż chwilę po trafieniu Gutierreza, piłkę w siatce umieścił Mikołajewicz.

Dalszy ciąg relacji pod galerią ze zdjęciami.

W drugą połowę lepiej weszli zawodnicy z Brzegu. W 24. minucie na liście strzelców znalazł się Maksymilian Lewandowski, ale na nieszczęście dla niego, wpakował piłkę do własnej bramki. Niektórzy mogli w tym momencie poczuć, że wracają demony ze spotkania z Team Lębork.

Horror w końcówce? Ależ oczywiście. Decydujące były 33. i 34. minuta. Najpierw eksplozja radości w zespole gości, którzy doprowadzili do remisu za sprawą Jana Rojka, a chwilę później fantastycznie odpowiedział Michał Wojciechowski. W końcówce okazje mieli jeszcze Mrówczyński i Andrade, ale wynik nie uległ zmianie. Zwłaszcza ten drugi ma czego żałować, gdyż w ostatnich sekundach mógł dać remis Brzegowi.

FC Toruń - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 4:3 (Mikołajewicz 3', 17', Mrówczyński 9', Wojciechowski 34' - Gutierrez 16', Lewandowski sam. 24', Rojek 33')

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!