FC Toruń - Red Devils Chojnice 2:2 - zdjęcia z meczu

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose FC Toruń - Red Devils Chojnice 2:2 - zdjęcia z meczu

FC Toruń i Red Devils Chojnice rozgrzały widzów! Wielkie emocje na pożegnanie Areny Toruń [ZDJĘCIA]

2021-05-23 14:54

Za nami ostatni domowy mecz FC Reiter Toruń w sezonie 2021 Statscore Futsal Ekstraklasy. "Pomarańczowo-Czarni" i Red Devils Chojnice zadbali o wielkie emocje. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Podsumowanie i zdjęcia z Areny Toruń na se.pl/torun.

FC Toruń - Red Devils Chojnice, relacja

Przedstawiciele FC Reiter Toruń informowali w tym tygodniu, że niestety nie uda się zaprosić kibiców na ostatni domowy mecz w sezonie 2020/21 Statscore Futsal Ekstraklasy. Fani dopingowali swoich ulubieńców przed telewizorami, komputerami i smartfonami. Rywalem w sobotę był zespół Red Devils Chojnice. Prowadzenie przyjezdnym dał w 11. minucie Kristián Medoň, a "poprawił" kilka minut później Andrij Burdiuch. Wydawało się, że goście z województwa pomorskiego mają autostradę do wygranej. Druga połowa to już jednak zupełnie inna historia. Dalszy ciąg relacji pod galerią ze zdjęciami!

Gospodarze postanowili godnie pożegnać Arenę Toruń i po zmianie stron ruszyli do ataków. W 30. minucie przed bramką Red Devils mieliśmy prawdziwą nawałnicę, zakończoną dwoma trafieniami. Najpierw kontakt zapewnił "Pomarańczowo-Czarnym" Michał Wojciechowski, a kilkadziesiąt sekund później wyrównał doświadczony Łukasz Żebrowski. Rywalizacja zaczęła się od nowa. W końcówce żadna z drużyn nie odstawiała nóg, ale ostatecznie zarówno torunianie jak i "Czerwone Diabły" musiały zadowolić się remisem. Trzeba przyznać, że to było bardzo ciekawe widowisko na zakończenie sezonu w Arenie Toruń.

FC Reiter Toruń - Red Devils Chojnice 2:2 (Wojciechowski 30', Żebrowski 30' - Medoń 11', Burdiuch 14')