Poszukiwanie zaginionego 45-latka

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express, policja Poszukiwanie zaginionego 45-latka

Poszukiwany!

Gdzie jest Robert spod Torunia? Zaginiony ma charakterystyczny plecak

2023-03-09 13:08

Toruń i okolice: Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują 45-letniego Roberta Grekowicza. Zaginiony wyszedł z domu w Brzozówce 30 stycznia tego roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. - Osoby, które znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt - apeluje mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu.

W takich przypadkach nie ma chwili do stracenia. Oficer prasowa KMP w Toruniu przekazuje nam, że ostatni raz rodzina miała kontakt z 45-letnim Robertem Grekowiczem kilka tygodni temu. 30 stycznia mężczyzna wyszedł z domu w Brzozówce i ślad po nim zaginął. Teraz funkcjonariusze i bliscy wierzą, że publikacja wizerunku w mediach pomoże w tej sprawie.

Zaginął 45-letni Robert Grekowicz z Brzozówki pod Toruniem

Policja podaje rysopis zaginionego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego:

  • wzrost ok. 180 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • oczy ciemne.

- W dniu zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę w kratę w kolorze siwo-czarnym, ciemne spodnie, miał duży niebieski plecak. Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, e-mail: dyzurny-dobrzejewice@bg.policja.gov.pl, tel. dyżurny 47 754 29 00, lub 112 - apeluje mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu. Jego zdjęcie znajdziecie nad tekstem. Przyjrzyjcie mu się uważnie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia