GKS Tychy zlał KH Energa Toruń. "Stalowe Pierniki" w poszukiwaniu utraconej formy

2021-10-28 12:57
GKS Tychy - KH Energa Toruń 6:0, zdjęcia z lodowiska
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose GKS Tychy - KH Energa Toruń 6:0, zdjęcia z lodowiska

KH Energa Toruń przyjęła aż 6 ciosów od GKS-u Tychy. Torunianie poszukują dobrej formy z początku sezonu. Jak zapewnia Conrad Molder - tylko z pomocą kibiców "Stalowe Pierniki" mogą wrócić na właściwe tory. Tymczasem na se.pl prezentujemy wam galerię zdjęć z Tychów.

GKS Tychy bezlitosny dla KH Energa Toruń

Jak sami przyznają - o tym meczu chcą jak najszybciej zapomnieć. KH Energa Toruń poległa w Tychach aż 0:6. Gospodarze zdobywali bramki w każdej z tercji. Trafiali m.in. byli zawodnicy "Stalowych Pierników - Denis Sierguszkin i Jegor Fieofanow. To już trzecia porażka podopiecznych Jussiego Tupamakiego z rzędu. Wcześniej KH Energa była gorsza od GKS-u Jastrżebie i Comarch Cracovii. Dalszy ciąg naszego materiału pod galerią zdjęć z Tychów. Zobaczcie materiały, przygotowane przez naszą współpracowniczkę, Różę Koźlikowską.

Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że KH Energa Toruń nie jest w najwyższej formie. 11 straconych bramek w trzech ostatnich meczach i żadnego zwycięstwa - to mówi samo za siebie. - Za nami kilka ciężkich meczów, ale wierzymy w siebie nawzajem i wierzymy, że uda się nam pokonać GKS Katowice. Potrzebujemy Was, więc zabierzcie swoje rodziny, swoich przyjaciół, swoje psy i koty - zachęca z uśmiechem Conrad Molder.

GKS Tychy - KH Energa Toruń 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

1:0 - Mateusz Gościński - Bartłomiej Pociecha (02:17),

2:0 - Grigorij Żełdakow - Radosław Galant, Alex Szczechura (10:54),

3:0 - Bartłomiej Jeziorski - Denis Siergiuszkin (21:27,5/4) ,

4:0 - Denis Siergiuszkin - Jegor Fieofanow (45:00, 4/5),

5:0 - Jegor Fieofanow - Denis Siergiuszkin (45:21, 4/5),

6:0 - Szymon Marzec - Jan Krzyżek (55:25).

Sonda
Czy KH Energa Toruń zdobędzie medal w sezonie 2021/22?
Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE