Warto tam być!

Goście z Nowego Jorku i nowa fala z Torunia. Kultowy lokal świętuje 25. urodziny

2023-06-16 17:39

Przedstawiciele kultowego lokalu zapraszają na kolejny koncert z okazji 25-lecia Hard Rock Pubu Pamela. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek (19 czerwca 2023 r.). Wystąpi pochodząca z Nowego Jorku grupa Wildstreet. Wieczór otworzy zespół The Greed z Torunia.

Zespół Wildstreet powstał w 2006 r. z inicjatywy frontmana Erica Jayka i gitarzysty Jimmiego Marlowe'a. Ich koncert w Toruniu będzie prawdziwą gratką dla fanów hair metalu, ale nie tylko. Jedno jest pewne - będzie energetycznie i emocjonalnie. Koncert ekipy z Nowego Jorku (USA) to danie główne poniedziałkowego wydarzenia, związanego z 25. urodzinami Hard Rock Pubu Pamela. Warto jednak być na miejscu już o godzinie 19:00.

The Greed z Torunia w Hard Rock Pubie Pamela

Poniedziałkowy wieczór otworzy The Greed. To świeży zespół z Torunia grający muzykę hard-rock, grunge. Został założony na początku 2022 roku. Ekipa jest w trakcie realizacji materiału na płytę, z czego pierwszy singiel z albumu zrealizowany pod okiem Macieja Kubiczka w "Happy Light studio", jest już dostępny na platformie YouTube. Członkowie zespołu uczestniczyli w różnych projektach muzycznych m.in. "Kwiatki", "Soft", "Tribute to", "Zgrany Toruń", "TabudelaRosa", "Progress".The Greed pojawią się w składzie:

  • Julia Karwowska - wokal
  • Tomasz Głębocki - gitara elektryczna
  • Piotr Grzeliński - gitara basowa
  • Paweł Jauer - perkusja

Kolekcjonerskie wejściówki na koncert amerykańskiej grupy Wildstrret są dostępne w przedsprzedaży (do 18.06.2023) w cenie 40 zł. W dniu koncertu (19.06.2023) - 50 zł.

Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy [email protected] i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?