Grudziądz: Leżał na torach, kiedy... PRZEJECHAŁ nad nim POCIĄG! Policja mówi o cudzie [ZDJĘCIA]

2020-09-24 13:37 KM

W minioną środę (23 września) przed godziną 13:00, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wałdowo Szlacheckie (gmina Grudziądz), niedaleko stacji kolejowej, pociąg relacji Malbork - Toruń potrącił pieszego. - Przybyłe na miejsce służby wyciągnęły mężczyznę spod pociągu - informuje podkomisarz Robert Szablewski, oficer prasowy KMP w Grudziądzu.

Grudziądz. HORROR koło stacji kolejowej. Pociąg przejechał NAD LEŻĄCYM [ZDJĘCIA]

Uniknął śmierci i śmiało może mówić o cudzie. W minioną środę (23 września) tuż przed godziną 13:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wałdowo Szlacheckie (województwo kujawsko-pomorskie, gmina Grudziądz), niedaleko stacji kolejowej, pociąg relacji Malbork - Toruń potrącił pieszego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci i pogotowie ratunkowe. Z relacji maszynisty wynikało, że w pewnym momencie zauważył leżącego na torowisku mężczyznę. Natychmiast zareagował, jednak droga hamowania okazała się zbyt długa i składem przejechał nad leżącym

Czytaj też: Akcja służb na dworcu PKP w Inowrocławiu. Desperat kładł się na tory!

- Przybyłe na miejsce służby wyciągnęły mężczyznę spod pociągu. Ku wielkiemu zdziwieniu ratowników okazało się 73-letni mężczyzna, mieszkaniec Świecia doznał jedynie urazu ręki. Został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy. Zarówno maszynista, jak i poszkodowany był trzeźwy - przekazuje podkom. Robert Szablewski, oficer prasowy KMP w Grudziądzu.

Policjant poinformował nas, że 73-latek nie potrafił wyjaśnić jak znalazł się na torowisku. - Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - podsumowuje oficer prasowy KMP w Grudziądzu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.