Zdj poglądowe

i

Autor: KWP

Grudziądz. Pijany 27-latek chciał wyskoczyć z 9. piętra! Uratowali go policjanci

2020-07-21 17:10

W Grudziądzu niemal doszło do tragedii. 27-letni mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo - chciał wyskoczyć z okna na dziewiątym piętrze jednego z wieżowców . Na szczęście mundurowi przybili na czas i uratowali mężczyznę.

Do zdarzenia doszło wczoraj (20.07.2020) tuż przed 20:30 dyżurny komendy miejskiej w Grudziądzu odebrał zgłoszenie, że młody mężczyzna  zamierza popełnić samobójstwo. Chciał wyskoczyć z okna na klatce schodowej usytuowanego na dziewiątym piętrze jednego z grudziądzkich wieżowców. 

- Natychmiast pojechał tam patrol policji oraz służby ratunkowe. Mundurowi weszli niepostrzeżenie przez sąsiednią klatkę schodową, podeszli do siedzącego na oknie mężczyzny, po czym chwycili go za ręce i ubranie, a następnie wciągnęli do klatki schodowej. Desperat został przewieziony do szpitala. gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Mężczyzna był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, dlatego decyzją lekarza został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. - informują policjanci.

Wakacje w Toruniu można spędzić w Piernikowym Miasteczku