Toruń: Ochrona dopadła go na terenie galerii handlowej. 10 zarzutów dla 21-latka

2020-07-21 11:43 KM
Galeria handlowa, zdjęcie ilustracyjne
Autor: CC Unsplash.com Toruń: Ochrona dopadła go na terenie galerii handlowej. Grozi mu 5 lat więzienia / Zdjęcie poglądowe

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu przedstawili 21-latkowi 10 zarzutów za kradzieże w toruńskich drogeriach. Mężczyzna został ujęty przez ochronę sklepu po jednej z nich. Trafił do policyjnej celi. - Teraz podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia - informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Toruń: Złodziej ujęty przez ochronę. 10 zarzutów dla 21-latka. W ubiegły czwartek (16 lipca) do policyjnej celi trafił młody człowiek, podejrzewany o kradzież. Mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony drogerii zlokalizowanej na terenie galerii handlowej. Kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu od początku mieli podejrzenia, że ten sam mężczyzna stoi również za innymi tego typu przestępstwami. Funkcjonariusze przeanalizowali podobne zgłoszenia i zebrali dowody świadczące o tym, że 21-latek od połowy maja tego roku kilkukrotnie okradał drogerie.

-  Bardzo pomocnym były tutaj nagrania z monitoringów zabezpieczone do poprzednich spraw. Mężczyzna usłyszał w sumie 10 zarzutów. Straty wyniosły kilka tysięcy złotych. Teraz podejrzanemu grozi do 5 lat więzienia - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń na sygnale - tak wygląda praca Policji

Policjanci patrolowali rondo Toruńskie w Bydgoszczy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.