Handlarz narkotyków w rękach policji. W mieszkaniu miał prawdziwą aptekę

i

Autor: KPP w Lipnie Handlarz narkotyków w rękach policji. W mieszkaniu miał prawdziwą "aptekę"

Sukces policji

Handlarz narkotyków w rękach policji. W mieszkaniu miał prawdziwą "aptekę"

2022-11-29 8:35

Lipno: Policjantka z biura prasowego miejscowej komendy chwali sukces kolegów z pionu kryminalnego. Funkcjonariusze zatrzymali 57-letniego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego. Pogrążyły go nie tylko znalezione w mieszkaniu "skarby". - Sąd aresztował zatrzymanego na trzy miesiące - informuje podkom. Małgorzata Małkińska.

W komunikacie oficer prasowej KPP w Lipnie czytamy, że policjanci pionu kryminalnego podejrzewali, że jeden z mieszkańców Lipna może zarabiać na narkotykach. W miniony czwartek (24 listopada 2022 r.) weszli do jego mieszkania by w wyniku przeszukania potwierdzić, że posiada w nim substancje psychotropowe. - Odnaleźli tam ukryte w pojemniku foliowe woreczki z białym proszkiem. Wstępne badania potwierdziły, że biała substancja to amfetamina - wyjaśnia podkom. Małgorzata Małkińska.

Lipno: Handlarz narkotyków usłyszał zarzuty

57-latek został zatrzymany i w wyniku ustaleń śledczych usłyszał do tej pory trzy zarzuty. Jeden za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i dwa za ich udzielanie innym osobom.

- Niewykluczone, że mężczyzna usłyszy także inne zarzuty. Sąd zdecydował się aresztować go na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - podsumowuje podkom. Małkińska. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Wjechał w sklep na stacji paliw, był po narkotykach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE