NARKOTYKI ukrył w SKARPETCE! Wcześniej częstował nimi NIELETNIĄ!

2019-10-22 14:08 EITOR
Nieletnia zażyła podejrzany środek. Strażnicy miejscy przekazali ją policji
Autor: Straż Miejska Toruń Nieletnia zażyła podejrzany środek. Strażnicy miejscy przekazali ją policji

To był pracowity, niedzielny poranek dla strażników miejskich z Torunia. Ok. godziny 6:00 rano patrol municypalnych interweniował na Bulwarze Filadelfijskim. Dwie osoby z podejrzaną substancją zaobserwował operator monitoringu.

Operator monitoringu Straży Miejskiej w Toruniu zaobserwował na ulicy Bulwar Filadelfijski w Toruniu dwie osoby będące w posiadaniu woreczka z białym proszkiem.

- Kobieta została poczęstowana białą substancją przez mężczyznę, po czym ją zażyła. Operator poinformował o tym fakcie dyżurnego Straży Miejskiej w Toruniu, który wysłał w to miejsce patrol. Strażnicy szybko odnaleźli parę. Okazali się nimi młodzi ludzie. Mężczyzna miał 19 lat, natomiast kobieta była niepełnoletnia i miała 17 lat - relacjonuje Adam Kowalski z zespołu prasowego Straży Miejskiej w Toruniu.

Operator monitoringu przekazał informację mundurowym, że woreczek z podejrzaną substancją mężczyzna ukrył w skarpetce. Informacja ta potwierdziła się. - W związku z podejrzeniem, że biały proszek to narkotyki, nastolatków przekazano policji - podsumowuje Adam Kowalski