Działa jeszcze przed otwarciem

Kaczyński jeszcze nie przeciął wstęgi, a Tadeusz Rydzyk już ogrzewa torunian! Niewyobrażalne zyski zakonnika [ZDJĘCIA]

2022-10-12 11:17

Geotermia ojca Tadeusza Rydzyka ma zostać poświęcona w środę (12.10.2022 r.), a uroczystości rozpoczną się o godzinie 12:00. Do Torunia miały przyjechać największe szychy z rządu, na czele z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Tadeusz Rydzyk dostał ponad 50 milionów złotych od Unii Europejskiej i wywiercił dziurę w ziemi. Potem wybudował ciepłownię geotermalną. Choć jeszcze nie została poświęcona, to już działa.

Geotermia ojca Rydzyka już działa! Zakonnik ogrzewa mieszkańców Torunia

Na uroczystości związane z otwarciem geotermii ojca Rydzyka miał przyjechać m.in. Jarosław Kaczyński. Wśród gości wymieniano również rządu oraz prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka. Według wielu obserwatorów ojciec Tadeusz Rydzyk jest geniuszem. Krytykuje regularnie Unię Europejską, ale to mu nie przeszkodziło w wyciągnięciu ręki po pieniądze i to konkretne. Dzięki tym środkom, jedna z jego spółek będzie zarabiać miliony. Mowa rzecz jasna o geotermii Toruń. Wszystko za sprawą ciepłej wody, do której dowiercili się ludzie najbardziej znanego zakonnika w Polsce. Jej ciepło będzie ogrzewać toruńskie mieszkania i trafi do kranów torunian.

Kaczyński jeszcze nie przeciął wstęgi, a Rydzyk już ogrzewa torunian!

Uroczystości związane z inauguracją geotermii ojca Rydzyka jeszcze się nie zaczęły, ale już ok. godziny 10:00 nasi reporterzy zauważyli, że obiekt działa i ma się dobrze. Poświęcenie "złotego interesu" ma nastąpić o godzinie 12:00, lecz już wcześniej widzieliśmy kilka policyjnych radiowozów, które obstawiają wydarzenie. Co ciekawe, szumnie zapowiadana wizyta prezesa Jarosława Kaczyńskiego musiała zostać czymś zakłócona, bo o godzinie 12:00 nie było go widać na terenie uroczystości. Nasi dziennikarze zauważyli za to wicepremiera Jacka Sasina.

Jak wygląda geotermia Toruń? Zdjęcia prezentujemy w poniższej galerii. Do tematu uroczystości będziemy wracać w kolejnych materiałach. Myślicie, że torunianie skorzystają na biznesie ojca Rydzyka? Zapraszamy do komentowania pod artykułem!

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Marianna Schreiber o seksie, zdradach i pieniądzach. Oberwał Rydzyk l Mam tego dość