KH Energa Toruń z przełamaniem. GKS Katowice pokonany. Zdjęcia z trybun

2021-10-29 21:01
KH Energa Toruń - GKS Katowice, zdjęcia z Tor-Toru
Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - GKS Katowice, zdjęcia z Tor-Toru

KH Energa Toruń walczył o przełamanie z GKS-em Katowice. "Stalowe Pierniki" po serii niepowodzeń tym razem były skuteczne i wygrały 2:1. Zobaczcie relację i zdjęcia kibiców z lodowiska Tor-Tor na se.pl.

KH Energa Toruń - GKS Katowice, relacja 

Po porażkach w Tychach i na własnym terenie z Comarch Cracovią, KH Energa Toruń przystąpiła do meczu z GKS-em Katowice z mocnym postanowieniem powrotu na właściwą ścieżkę. Podpieczni Jussiego Tupamakiego dobrze weszli w starcie z ekipą ze Śląska. Szabanow i Syty dwukrotnie kończyli akcje, podczas których torunianie byli w przewadze. Dzięki temu, po pierwszej tercji na tablicy wyników widniał rezultat 2:0. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami. Zobaczcie m.in. fotografie kibiców gospodarzy!

Czytaj też: Toruń. Oto nowa siedziba Sądu Rejonowego. Wygląda bardzo efektownie!

Goście mimo prób nie byli w stanie skutecznie odpowiedzieć. Dopiero w 56. minucie bramkę kontaktową zdobył Grzegorz Pasiut. Na więcej jednak nie starczyło przyjezdnym pary. KH Energa tym razem obronił toruńską twierdzę i wrócił na zwycięską ścieżkę. 

Sonda
Czy KH Energa Toruń zdobędzie medal w sezonie 2021/22?
Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE