Tauron Podhale Nowy Targ – KH Energa Toruń 5:2, zdjęcia z Nowego Targu

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Tauron Podhale Nowy Targ – KH Energa Toruń 5:2, zdjęcia z Nowego Targu

KH Energa Toruń poległ w Nowym Targu. Podhale bezlitosne dla "Stalowych Pierników". Mamy zdjęcia

2021-11-07 20:19

KH Energa Toruń będzie chciała jak najszybciej zapomnieć o tym tygodniu. Najpierw porażka na Tor-Torze 0:4 z Re-Piast Unią Oświęcim, a w niedzielny wieczór dotkliwa porażka z Tauron Podhale Nowy Targ 2:5. Na se.pl/torun mamy dla was zdjęcia z Nowego Targu.

Tauron Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń, relacja

Po koszmarnym piątku i porażce 0:4 z Re-Piast Unią Oświęcim, KH Energa Toruń szukała rehabilitacji w Nowym Targu. Już w 3. minucie Mikałaj Syty otworzył wynik i wydawało się, że wszystko pójdzie po myśli "Stalowych Pierników". Tymczasem kolejne minuty pierwszej tercji to prawdziwy popis gospodarzy. Adrian Słowakiewicz, Gleb Bondaruk, Marcin Kulesz i Filip Wielkiewicz pokonywali Conrada Möldera i Mateusza Studzińskiego. Wynik 4:1 robił wrażenie. Dalszy ciąg relacji pod galerią zdjęć z Nowego Targu.

Druga tercja nie przyniosła bramek, a w 50. minucie na 5:1 podwyższył Wielkiewicz, dla którego było to drugie trafienie tego wieczoru. W samej końcówce kosmetyki wyniku dokonał Henri Limma, ale to niespecjalnie poprawiło nastroje w drużynie z Torunia. 2 mecze i aż 9 straconych bramek. To mówi samo za siebie.

Tauron Podhale Nowy Targ – KH Energa Toruń 5:2 (4:1, 0:0, 1:1)

0:1 - Mikałaj Syty - Jegor Rożkow, Henri Limma (02:03),

1:1 - Adrian Słowakiewicz - Jakub Worwa, Gleb Bondaruk (03:33)

2:1 - Gleb Bondaruk - Damian Szurowski (10:54, 5/4)

3:1 - Marcin Kolusz - Kasper Bryniczka (12:33),

4:1 - Filip Wielkiewicz - Damian Tomasik, Marcin Kolusz (17:02, 5/4)

5:1 - Filip Wielkiewicz - Kasper Bryniczka, Marcin Kolusz (49:37),

5:2 - Henri Limma - Lauri Huhdanpää (58:13)

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Czy KH Energa Toruń zdobędzie medal w sezonie 2021/22?